Το Διθέσιο Δημοτικό Σχολείο στο Καγκάδι Αχαΐας επισκέφθηκε ο εθελοντής εργαζόμενος στον Τιτάνα και ενημέρωσε τα παιδιά στο πλαίσιο του προγράμματος Ασφάλεια στο Σπίτι. Οι 26 μαθητές του σχολείου είχαν αρκετές απορίες και έγινε μια ωραία συζήτηση με τη συμμετοχή και των δασκάλων τους για το πόσο σημαντικό είναι να προσέχουμε καθημερινά στο σπίτι, στο σχολείο, στο παιχνίδι. Σε όλα τα παιδιά μοιράστηκε το βιβλίο «Ασφάλεια στο Σπίτι» για να το διαβάσουν με τους δικούς του στο σπίτι.