Οι 243 μαθητές από το Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Ελευσίνας και το 9oΔημοτικό Σχολείο Ελευσίνας υποδέχθηκαν τους εθελοντές εργαζομένους του Τιτάνα στο πλαίσιο του προγράμματος Ασφάλεια στο Σπίτι προκειμένου να ενημερωθούν για τους κινδύνους που ελλοχεύουν στο σπίτι, στο παιχνίδι και στο σχολείο. Οι Αριστόδημος Τσιλιβάκος, Πελοπίδας Κατέβας, Στέλιος Μαρούγκας και η Μαρουσώ Σπετσιώτου απάντησαν στις ερωτήσεις των παιδιών και τους μοίρασαν το βιβλίο «Ασφάλεια στο Σπίτι».